Nad nádražím 32, Ludgeřovice

info@4youfitness.cz

+ 420 607 404 041

+420 737 402 603
anetahorakvolt@protonmail.com

Aneta Horák Voltamarová

Ahoj všichni,

Ráda bych se vám představila jako trenérka ve fitcentru 4YouFitness. 
Mé jméno je Aneta a jsem ve svých 36 letech hrdou matkou dvou synů a nadšenou zastánkyní zdravého životního stylu.
Mou cestou ke kariéře trenérky, byla láska ke gymnastice
a klasickému-modernímu  tanci s baletní technikou, kterou jsem objevila už ve svých 5 letech. Soutěžení v těchto sportech mě provázelo po celou moji mládež a přineslo mi nespočet ocenění. Avšak, jak to v životě bývá, přišly klasické povinnosti dospělosti,
a to práce a rodina.
Nikdy jsem však neztratila lásku k pohybu, a věděla jsem, že je to něco, co mě naplňuje a co nechci zanechat stranou. Proto jsem se rozhodla získat trenérskou licenci a začít dělat to, co mě baví
a zároveň být pro ostatní užitečná. Mým cílem je sdílet své znalosti a vášeň pro cvičení s vámi všemi.
Jsem specializovaná na skupinové lekce, které zahrnují kruhové tréninky, HIIT, BodyPump a lekce zaměřené na posílení břicha, zadku a celého těla. Naše skupinové lekce probíhají v malém, útulném sále, kde se můžete cítit jako doma.
Nabízím také možnost individuálního osobního tréninku, kde se plně zaměřím na vaše potřeby, cíle a zdravotní stav. Tím zajistím, že váš trénink bude plně přizpůsoben vašim individuálním požadavkům.
Jsem nadšená, že mohu být vaší průvodkyní na cestě k lepší kondici a zdraví. Zdůrazňuji individualitu a péči o každého z vás. Společně můžeme dosáhnout vašich cílů.
Těším se na setkání s vámi na mých lekcích v malém sále a ve velkých prostorách fitcentra 4YouF. 

Jsem tu pro Vás, za 4YouFitness. 

Aneta HV